Технологія VPN та VoIP

Динамічно-бізнес, що розвивається завжди прагне збільшити свою присутність на ринку, вийти за рамки однієї географічної області, створити свої представництва в регіонах.

Одним із критичних чинників тут є оперативність обміну інформацією, простота доступу до даних.

Компанія може отримати незаперечну конкурентну перевагу, використовуючи новітні технології передачі даних і голосу для побудови конвергентної, єдиної корпоративної мережі.

Ми пропонуємо комплексне закінчене рішення про об’єднання інформаційних структур і телефонних мереж приділеною офісів на основі технологій VPN та VoIP

Рішення і опис технології

Вартість трафіку Інтернет знижується з кожним днем, вже не має сенсу використовувати дорогі виділені канали зв’язку, які ставлять компанії в залежність від одного оператора.

Технологія VPN створює віртуальні канали зв’язку через загальнодоступні мережі, так звані «VPN-тунелі». Трафік, що проходить через тунелі, що зв’язують віддалені офіси, шифрується. Зловмисник, перехопили шифровану інформацію, не зможе переглянути її, так як не містить ключ для розшифровки.

Для користувачів VPN-тунелі абсолютно прозорі. Наприклад, співробітник представництва в Санкт-Петербурзі отримує доступ до даних, що знаходяться в Москві також просто, як і до даними у себе в офісі.

Часті і тривалі дзвінки між центральним офісом та представництвами призводять до великих і неоптимізованих витрат на міжміський зв’язок.

Технологія Voice-over-IP (VoIP) дозволяє передати голосовий трафік по мережі Інтернет, минаючи дорогих традиційних операторів. Voice-enabled-шлюзи CISCO дозволяють вставити голосові пакети c офісних АТС у загальний IP-трафік, що передається між офісами компанії.

Переваги використання технологій VPN та VoIP

  • За допомогою технології VPN можна зв’язати в єдину локальну мережу всі віддалені офіси компанії, забезпечивши легкий спосіб доступу до даних у поєднанні з безпекою.
  • Крім скорочення витрат на міжміські переговори впроваджується і набір з короткими номерами. Усі видалені офіси компанії вписуються в загальну корпоративну телефонну мережу.
  • У повністю конвергентному рішення з використанням голосових шлюзів CISCO у зв’язці з офісними АТС з’являється можливість здійснювати телефонні дзвінки за допомогою VoIP не тільки між офісами, а й між телефонними мережами даних міст.

Схема підключення до корпоративної мережі

Технологии VPN и VoIP. Объединение информационных структур и телефонных сетей удаленных офисов.

www.tls-group.ru